PhoneVOIP telefon - ušetřete za volání

Jak naše služba funguje?

Hlas konvertovaný do digitálního formátu není nic jiného než řada jedniček a nul, tedy data, která se přenáší přes internet stejně jako obrázky, nebo emaily. K přenesení hlasu není potřeba příliš rychlé připojení, je možné jej pohodně přenášet i prostřednictvím vytáčeného připojení. K tomu aby bylo možné zcela nahradit klasický telefon - pevnou linku je ale výhodné mít připojení k internetu trvalé (tedy například linku ADSL, WiFi, CDMA, UPC, Optické připojení...).

Aby bylo možné se přes takovou linku dovolat i na "normální" telefon (mobil nebo pevnou linku) máme speciální zařízení - bránu, kde si s klasickými telekomunikačními operátory tato data vyměňujeme, a proto se kdokoli kdykoli dovolá Vám a Vy jemu. Vtip je v tom, že díky přenosu hlasových dat po internetu šetříme výrazně náklady na vlastní okruhy a tak se například tetě k protinožcům dovoláte skoro za stejné peníze jako k babičce do vedlejší ulice.

Jak už bylo řečeno, za přenos dat po internetu ani Vy ani my nic neplatíte, a proto, pokud si linku od RYWA VOIP zřídí celá Vaše rodina nebo firma, můžete si volat kdykoli a jakkoli dlouho úplně zadarmo (a nám za to nezaplatíte ani žádný paušální poplatek).

Ceník

 Špička*Mimo špičku
Pevné sítě0,80 Kč0,65 Kč
Mobilní sítě2,90 Kč
* špička je v pracovní dny 7:00-19:00

Všechny ceny jsou bez DPH.

Ceník volání do zahraničí.

Ceník koncových zařízení.

Specifikace použitých rozhraní Rywasoftware pdf

Nezávaznou návštěvu objednávejte pomocí kontaktního formuláře nebo na tel. 515 551 551.